Історія

Історія компанії Bardahl

Історія однієї з найбільших повоєнних промислових компаній почалася в 1939 році в Сіетлі (США), коли інженер Оле Бардаль доопрацював мастило для двигуна, яке здійснило справжній переворот у сфері технічного обслуговування. Цей норвезький іммігрант заснував Bardahl Manufacturing Corporation, а потім оптимізував склад мастила, яке він випробовував під час автоперегонів. В результаті його продукт у 60-х роках став лідером продажів на американському ринку.

Сьогодні компанія Bardahl вийшла на міжнародний рівень та пропонує широкий асортимент присадок та мастил для будь-яких типів двигунів. Bardahl, як і раніше, є брендом №1 для фізичних осіб, організацій та найбільших спортсменів.

Проривна технологія

Всі мастильні матеріали Bardahl містять унікальну формулу Polar Plus, в якій застосовується принцип поляризації. Їхні молекули працюють, як магніти, що дозволяє маслу не стікати по поверхні, а надовго обволікати деталі двигуна, забезпечуючи оптимальне мастило.  

Найвища ефективність формули Polar Plus була неодноразово підтверджена

  • Американською армією
  • Лабораторними дослідженнями
  • Найвеличнішими спортсменами
  • Реальною експлуатацією

Bardahl під грифом «військова таємниця»

Під час Другої світової війни формулу Polar Plus компанії Bardahl вирішено було віднести до військової таємниці з урахуванням її приголомшливої ​​ефективності та високого інноваційного потенціалу. Справа в тому, що вона надавала певну перевагу американським військовим льотчикам, дозволяючи здійснити аварійну посадку до блокування двигуна навіть у разі витоку з масляного резервуару.

Bardahl у спортивних дисциплінах

Оле Бардаль був твердо переконаний, що найкращий спосіб перевірки ефективності його рішень та їхнього подальшого вдосконалення – це експлуатація на межі технічних можливостей, тобто під час перегонів. Щойно допрацювавши свою формулу, він запропонував автогонщикам випробувати її. А ті швидко зрозуміли, що використання мастила Bardahl ставить їх у вигідніше становище порівняно з конкурентами.
Компанія почала регулярно спонсорувати гоночні команди незалежно від транспортних засобів: мотоцикли, снігоходи, автомобілі, глісери. Оптимізація продуктів з урахуванням реальних потреб користувачів – принцип, що ляг основою інноваційної діяльності компанії Bardahl.

Bardahl пліч-о-пліч з найвеличнішими гонщиками

Ден Герні

Переможець гонки “24 години Ле-Мана” 1967 року

Брати Альмерара

Переможці Ралі Монте-Карло 1978 року

Тома Шарейр

6-кратний чемпіон світу з супермото

Себастьєн Льоб

9-кратний чемпіон світу з ралі

Bardahl бере участь у найбільших перегонах

Лабораторні дослідження: зменшення зносу на 40%

На початку 60-х років результати лабораторних досліджень York Research дали потужний стимул продажу продукції компанії Bardahl. За результатами комплексних випробувань найбільш популярних на американському ринку мастил для двигунів дослідники встановили, що продукти компанії Bardahl знижують знос двигуна аж до 40%. Після цього бренд став лідером продажів у США.

Випробування в реальних умовах: 1330 км із порожнім масляним резервуаром

Компанія Bardahl не лише випробувала свої продукти на змаганнях та в лабораторних умовах, але й продемонструвала їхню ефективність у гонках No Oil Runs. Правила цих перегонів без оливи дуже прості:

  1. Заповнити масляний резервуар автомобіля, дати двигуну попрацювати кілька хвилин, потім повністю злити оливу.
  2. Проїхати якомога більшу відстань, а потім виконати діагностику можливих несправностей двигуна.

В 1999 малазійський дистриб’ютор Bardahl побив рекорд самого бренду: два автомобілі пройшли 1330 км з порожнім масляним резервуаром без перегріву і виходу двигуна з ладу. 

Bardahl у Франції

Заснована в 1954 році, компанія SADAPS BARDAHL виробляє та розповсюджує високоякісну хімічну продукцію для різних галузей, таких як: автомобільна промисловість, промислове обладнання, сектор DIY, транспортна промисловість, сільське господарство, морська та мото техніка (присадки, мастила, клеї, очищення для технічного обслуговування, продукти для кузовних робіт, склоочисники, охолодні рідини тощо).

SADAPS BARDAHL виробляє препарати автохімії для основних автовиробників (Peugeot, Citroën, Renault, VW Group France, Ford, Groupe Fiat France тощо)

Завдяки компанії SADAPS бренд BARDAHL представлений більш ніж у 40 країнах світу.
У 2019 році компанія SADAPS заробила 96 мільйонів євро, обсяг росу становив 400% за 10 років, це особливо стосується внутрішнього зростання компанії. В даний час асортимент SADAPS BARDAHL складає понад 5000 найменувань.

Bardahl по всьому світу

В даний час компанія Bardahl присутня на 5 континентах, а її продукція продається більш ніж у 90 країнах. Виробничі підприємства компанії розташовані у США, Франції, Бельгії, Італії, Аргентині, Мексиці та Бразилії.