Про нас

Наша місія

Оскільки ми є брендом №1 у сфері мастильних матеріалів та присадок, наша місія – дбати про ваші механізми та покращувати їх експлуатаційні характеристики.
 
Ми використовуємо свої знання хімічних процесів та прагнення до інновацій в автомобілебудуванні, промисловості, водних видах спорту та садівництві, щоб створювати додаткову цінність для наших замовників, співробітників, акціонерів та партнерів.

bardal girl

Наші цінності

Нашими пріоритетами є людський потенціал, ефективність та довговічність. Саме їм є наші технології.

У широкому сенсі слова, наші продукти покликані

value-1
Піклуватися про вас

Адже рішення компанії Bardahl економлять ваш час і гроші, а також позбавляють вас необхідності виконувати ремонт і технічне обслуговування, яких можна уникнути.

Адже продукти компанії Bardahl прості у використанні та забезпечують вам більш високий рівень комфорту при експлуатації обладнання та механізмів (у виробничому цеху або домашній майстерні) або транспортних засобів (автомобілів, мотоциклів, суден тощо).

value-2
Дбати про машини та механізми

Адже правильно змащуючи, обслуговуючи та очищаючи машини та механізми з використанням продуктів Bardahl, ви підвищуєте їхню продуктивність та продовжуєте термін їхньої служби.

Адже наші продукти найвищої якості дозволяють покращувати ККД двигунів та підтримувати оптимальні експлуатаційні характеристики, надійність та безпеку без компромісів.

value-3
Дбати про навколишнє середовище

Адже продовжуючи термін служби двигунів і машин і забезпечуючи їх ефективнішу експлуатацію, ви не тільки боретеся зі старінням, але й обмежуєте шкідливі викиди та відходи.

Про компанію

Ось уже 80 років компанія Bardahl дбає про двигуни та механізми, пропонуючи вам високоякісні мастильні матеріали та присадки.
У чому секрет нашого успіху? Компанія Bardahl покращує експлуатаційні характеристики механізмів, продовжує термін їхньої служби, а також обмежує шкідливі викиди та відходи. Одним словом, Компанія Bardahl заощаджує ваш час та гроші, підвищуючи ефективність та рівень комфорту при використанні двигунів та механізмів з акцентом на довговічність.

Proven Reliability

Доведена надійність

На відміну від наших конкурентів, основою всієї нашої лінійки є ексклюзивні запатентовані формули, які дозволяють пропонувати вам абсолютно надійні продукти найвищої якості. До того ж, щоб забезпечити найвищий рівень ефективності, ми випробовуємо свої продукти на автомобілях та механізмах у реальних умовах на базі власних дослідницьких центрів.

Бездоганна репутація у різних галузях

Наш бренд має бездоганну репутацію у сфері автомобілебудування, в промисловості та в авіаційно-космічній галузі. Крім того, наші продукти широко використовуються у світі гонок автомобілів та маломірних суден.

best-reputation
world-map

По всьому світу

У компанії Bardahl є заводи у 8 країнах. Маючи розвинену мережу дистриб’юторів, ми поставляємо всю свою лінійку мастильних матеріалів, присадок та спеціалізованих продуктів у більш ніж 110 країн світу.