Очистіть сажевий фільтр, щоб потім не довелося його замінювати.

Вихід з ладу сажевого фільтра – несправність автомобілів з дизельним двигуном, що часто зустрічається. Зняти окалину та очистити сажевий фільтр може кожен!
Залежно від вашої манери водіння цей вузол рано чи пізно заб’ється! І тоді ви зможете уникнути заміни фільтра сажі, адже продукти компанії Bardahl дозволяють очистити його! Наші рішення дозволяють уникнути передчасної заміни сажевого фільтра!

НАВІЩО ПОТРІБНИЙ САЖОВИЙ ФІЛЬТР?

Сажевий фільтр дозволяє вловлювати безліч дуже дрібних твердих речовин, шкідливих здоров’ю. Він розташований у нефільтрованому потоці вихлопних газів та забивається досить швидко, залежно від манери водіння. Якщо фільтр сажі несправний, ви не зможете пройти технічний огляд!

ЯК І ЧОМУ ЗАБИВАЄТЬСЯ САЖОВИЙ ФІЛЬТР?

Сажевий фільтр уловлює тверді речовини, присутні у вихлопних газах, внаслідок чого на його стінках утворюється кіптява. Після завершення робочого циклу, досягнення певного пробігу або рівня насичення (залежно від марки та моделі автомобіля), температура у сажевому фільтрі підніметься, щоб спалити накопичені кіптяву та окалину. Але дуже часто ця операція не дозволяє повністю усунути окалину в фільтрі сажі.
Тому у ваших інтересах очищати фільтр сажі, щоб не допустити його виходу з ладу. Компанія Bardahl розробила кілька рішень для профілактичного та радикального очищення сажевого фільтра!

НАВІЩО ЧИСТИТИ САЖОВИЙ ФІЛЬТР?

Причина проста: обслуговування двигуна є критично важливим для збільшення терміну служби вашого автомобіля і дозволяє уникнути заміни деталей. І це ще не все!
Очищення фільтра сажі за допомогою продуктів компанії Bardahl дозволяє:

 • Зменшити температуру згоряння частинок кіптяви
 • Запобігти забиванню через накопичення незгорілої кіптяви
 • Не пошкодити компоненти (дорогоцінні метали), які забезпечують уловлювання та спалювання шкідливих твердих речовин
 • Запобігти перевитраті палива, втраті потужності та уникнути заміни сажевого фільтра. У разі забивання фільтра видалення вихлопних газів буде неможливим, горіння припиниться і двигун заглухне
 • Простіше допалювати і усувати кіптяву всередині фільтра
 • Продовжити термін служби та нормальної роботи фільтрів сажі
 • Благополучно пройти технічний огляд

ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЧИ НЕ ПОРА ЧИСТИТИ САЖОВИЙ ФІЛЬТР?

Завжди краще запобігти захворюванню, ніж його лікувати. Використовуючи наші присадки в профілактичних цілях, ви запобігтиме забиванню сажевого фільтра. Якщо ви досі не надавали цьому значення, є безліч ознак, які вказують на швидку відмову. На початку це не дуже страшно, але ремонт може обійтися в значні суми, якщо ви й надалі ігноруватимете їх. До таких ознак належать:

 • Втрата потужності без погіршення властивостей димових газів
 • Індикатор несправності двигуна / фільтра сажі (жовтого або червоного кольору)
 • Автомобіль у поганому стані
 • Двигун не запускається чи глухне
 • Двигун захлинається

ЯК ЧИСТИТИ І ОБСЛУГОВУВАТИ САЖОВИЙ ФІЛЬТР?

Ось що слід робити, щоб уникнути забивання двигуна та сажевого фільтра

ЩОБ УНИКНУТИ ВИТРАТИ НА ЗАМІНУ САЖОВОГО ФІЛЬТРУ, ІСНУЮТЬ 2 РІШЕННЯ:

1. Залити присадку в паливний бак

Наші присадки прості у використанні – достатньо залити їх у бак для профілактичної або радикальної обробки

 • Якщо ви користуєтеся автомобілем у місті або здійснюєте поїздки тільки на невеликі відстані, прочищайте фільтр сажі кожні 5 000 км пробігу або 1 раз на рік з використанням очисника сажевого фільтра Bardahl.
 • Ви регулярно здійснюєте поїздки по автомагістралі: очищення фільтра сажі кожні 10 000 км або 1 раз на рік з використанням очисника сажевого фільтра Bardahl
 • Періодично рухайтеся на зниженій передачі. Наприклад, рухайтеся зі швидкістю 120 км/год на 5-й передачі замість 6-ї протягом 15 хвилин.

     2. Видалення окалини та очищення сажового фільтра та двигуна

Екоочищення фільтра сажі за допомогою продуктів Bardahl – найбільш ефективне та інноваційне технічне рішення на ринку!

Понад 3 000 фахівців, які використовують продукти компанії Bardahl (найбільша у світі мережа), готові очистити двигун вашого автомобіля від окалини, щоб повернути йому молодість!

На відміну від інших способів видалення окалини за допомогою гідрування, коли для очищення всіх вузлів двигуна розчин вводиться тільки в систему подачі, рішення компанії Bardahl обробляють кожен елемент окремо і забезпечують оптимальний результат!

Очищення інжекторів, системи подачі, клапана рециркуляції газів, що відпрацювали, турбіни і сажевого фільтра займає від 30 хвилин до 2 годин.

РЕАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ І МОМЕНТАЛЬНИЙ ЕФЕКТ

 • Зниження витрати пального та збільшення запасу ходу.
 • Підвищення прозорості вихлопних газів та, відповідно, скорочення шкідливих викидів.
 • Поліпшення динаміки та плавності водіння.
 • Відновлення потужності та прийомистості до початкового рівня.

Повернутись до списку статей Список статей