Про Bardahl

Що робить Bardahl унікальним?

Історія однієї з найбільших повоєнних промислових компаній почалася в 1939 році в Сіетлі (США), коли інженер Оле Бардаль доопрацював мастило для двигуна, яке здійснило справжній переворот у сфері технічного обслуговування. Цей норвезький іммігрант заснував Bardahl Manufacturing Corporation, а потім оптимізував склад мастила, яке він випробовував під час автоперегонів. В результаті його продукт у 60-х роках став лідером продажів на американському ринку.

Сьогодні компанія Bardahl вийшла на міжнародний рівень та пропонує широкий асортимент присадок та мастил для будь-яких типів двигунів. Bardahl, як і раніше, є брендом №1 для фізичних осіб, організацій та найбільших спортсменів.

Місія Bardahl

Оскільки Bardahl є брендом №1 у сфері мастильних матеріалів та присадок, місія бренду – дбати про ваші механізми та покращувати їх експлуатаційні характеристики.
 
Bardahl використовує свої знання хімічних процесів та прагнення до інновацій в автомобілебудуванні, промисловості, водних видах спорту та садівництві, щоб створювати додаткову цінність для своїх замовників, співробітників, акціонерів та партнерів.

bardal girl

Цінності Bardahl

Пріоритетами Bardahl є людський потенціал, ефективність та довговічність.

Продукти Bardahl покликані

value-1
Піклуватися про вас

Рішення компанії Bardahl економлять ваш час і гроші, а також позбавляють вас необхідності виконувати ремонт і технічне обслуговування, яких можна уникнути.

Продукти компанії Bardahl прості у використанні та забезпечують вам більш високий рівень комфорту при експлуатації обладнання та механізмів (у виробничому цеху або домашній майстерні) або транспортних засобів (автомобілів, мотоциклів, суден тощо).

value-2
Дбати про машини та механізми

Правильно змащуючи, обслуговуючи та очищаючи механізми з використанням продуктів Bardahl, ви підвищуєте їхню продуктивність та подовжуєте термін служби.

Наші продукти найвищої якості дозволяють покращувати ККД двигунів та підтримувати оптимальні експлуатаційні характеристики, надійність та безпеку без компромісів.

value-3
Дбати про навколишнє середовище

Подовжуючи термін служби двигунів і механізмів та забезпечуючи їх ефективну експлуатацію, ви не тільки боретеся зі старінням, але й обмежуєте шкідливі викиди та відходи.

Проривна технологія

Всі мастильні матеріали Bardahl містять унікальну формулу Polar Plus, в якій застосовується принцип поляризації. Їхні молекули працюють, як магніти, що дозволяє маслу не стікати по поверхні, а надовго обволікати деталі двигуна, забезпечуючи оптимальне мастило.  

Bardahl під грифом «військова таємниця»

Під час Другої світової війни формулу Polar Plus компанії Bardahl вирішено було віднести до військової таємниці з урахуванням її приголомшливої ​​ефективності та високого інноваційного потенціалу. Справа в тому, що вона надавала певну перевагу американським військовим льотчикам, дозволяючи здійснити аварійну посадку до блокування двигуна навіть у разі витоку з масляного резервуару.

Найвища ефективність формули Polar Plus була неодноразово підтверджена

  • Американською армією
  • Лабораторними дослідженнями
  • Найвеличнішими спортсменами
  • Реальною експлуатацією

Лабораторні дослідження: зменшення зносу на 40%

На початку 60-х років результати лабораторних досліджень York Research дали потужний стимул продажу продукції компанії Bardahl. За результатами комплексних випробувань найбільш популярних на американському ринку мастил для двигунів дослідники встановили, що продукти компанії Bardahl знижують знос двигуна аж до 40%. Після цього бренд став лідером продажів у США.

Випробування в реальних умовах: 1330 км із порожнім масляним резервуаром

Компанія Bardahl не лише випробувала свої продукти на змаганнях та в лабораторних умовах, але й продемонструвала їхню ефективність у гонках No Oil Runs. Правила цих перегонів без оливи дуже прості:

  1. Заповнити масляний резервуар автомобіля, дати двигуну попрацювати кілька хвилин, потім повністю злити оливу.
  2. Проїхати якомога більшу відстань, а потім виконати діагностику можливих несправностей двигуна.

В 1999 малазійський дистриб’ютор Bardahl побив рекорд самого бренду: два автомобілі пройшли 1330 км з порожнім масляним резервуаром без перегріву і виходу двигуна з ладу. 

Proven Reliability

Доведена надійність

Основою всієї лінійки Bardahl є ексклюзивні запатентовані формули, які дозволяють пропонувати вам абсолютно надійні продукти найвищої якості. До того ж, щоб забезпечити найвищий рівень ефективності, Bardahl випробовує свої продукти на автомобілях та механізмах у реальних умовах на базі власних дослідницьких центрів.

Бездоганна репутація у різних галузях

Бренд Bardahl має бездоганну репутацію у сфері автомобілебудування, в промисловості та в авіаційно-космічній галузі. Крім того, продукти торгівельної марки широко використовуються у світі під час гонок автомобілів та маломірних суден.

best-reputation

Bardahl у спортивних дисциплінах

Оле Бардаль був твердо переконаний, що найкращий спосіб перевірки ефективності його рішень та їхнього подальшого вдосконалення – це експлуатація на межі технічних можливостей, тобто під час перегонів. Щойно допрацювавши свою формулу, він запропонував автогонщикам випробувати її. А ті швидко зрозуміли, що використання мастила Bardahl ставить їх у вигідніше становище порівняно з конкурентами.
Компанія почала регулярно спонсорувати гоночні команди незалежно від транспортних засобів: мотоцикли, снігоходи, автомобілі, глісери. Оптимізація продуктів з урахуванням реальних потреб користувачів – принцип, що став основою інноваційної діяльності компанії Bardahl.

Bardahl пліч-о-пліч з найвеличнішими гонщиками

Ден Герні

Переможець гонки “24 години Ле-Мана” 1967 року

Брати Альмерара

Переможці Ралі Монте-Карло 1978 року

Тома Шарейр

6-кратний чемпіон світу з супермото

Себастьєн Льоб

9-кратний чемпіон світу з ралі

Bardahl бере участь у найбільших перегонах

world-map

По всьому світу

У компанії Bardahl є заводи у 8 країнах. Завдяки розвиненій мережі дистриб’юторів, вся лінійка мастильних матеріалів, присадок та спеціалізованих продуктів поставляється у більш ніж 110 країн світу.