ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Це спеціальна програма для зареєстрованих клієнтів інтернет-магазину Bardahl.

Ставши її учасником, ви зможете отримувати кешбек в розмірі 3% від кожної покупки на свій особистий бонусний рахунок, де 1 бонус еквівалентний 1 гривні.

Накопиченими бонусами ви можете cплатити до 50% вартості замовлення в нашому інтернет-магазині.

Гарантований подарунок!

Кожен користувач при реєстрації отримує 50 подарункових бонусів на особистий рахунок. Дана сума стане доступною для списання через 16 днів з моменту першої покупки в інтернет-магазині Bardahl.

Як нараховуються бонуси?

Після кожної покупки на ваш бонусний рахунок зараховується 3% від суми замовлення. Бонуси відображаються в особистому кабінеті після здійснення покупки і стають доступними для використання після 16 днів з моменту надходження на рахунок.

Баланс бонусів можна перевірити в особистому кабінеті. Історія їх нарахування та списання відображається у відповідній вкладці.

Як використовувати накопичені бонуси?

Доступними для списання бонусами можна cплатити до 50% вартості замовлення. Для цього необхідно при оформленні замовлення в спеціальному полі вказати кількість бонусів для списання. Вартість замовлення буде автоматично зменшена на суму списаних бонусів.

При необхідності суму бонусів можна буде змінити, зв’язавшись з менеджером по телефону.

Часткове покриття бонусами вартості замовлення на увазі нарахування кешбека на суму фактичної оплати. Наприклад, якщо ви списуєте 100 бонусів при оплаті замовлення на 500 грн., То на бонусний рахунок надійде 3% від 400 грн.

Bardahl.in.ua залишає за собою право змінювати умови бонусної програми.

 *застосування бонусів та знижок не реєструється при розрахунку вартості доставки.

Повернутись до списку статей Список статей